Slider
Dentální sprcha Yenox
pro váš krásný a zdravý úsměv
Princip ústní sprchy
paprsek vody čistí a masíruje
Jak sprchu používat
rady a tipy pro správné čištění

Zdravé zuby, krásný úsměv

Zdravé zuby, krásný úsměv

Krásný a zdravý úsměv sluší každému, jak ho tedy neztrácet?

Pomoci vám může dentální sprcha Yenox!

Zdraví zubů a dásní nejvíce ohrožuje zubní plak a zbytky potravin uchycených ve špatně přístupných mezizubních prostorech. Ve vlhkém a teplém prostředí se v plaku a zbytcích potravy bakterie velmi rychle množí a mimo nepříjemného zápachu z úst způsobují jednak rozpouštění zubní skloviny, čímž umožňují vznik zubního kazu, a navíc jsou příčinou zánětu dásní a paradontózy.

Zatímco bakteriální povlak (plak) se při správném a důkladném čištění daří poměrně úspěšně odstranit klasickým zubním kartáčkem, o mezizubních prostorách to, bohužel, neplatí. Zbytky potravy, plak a bakterie z mezizubních prostor, z prostor zubních můstků, implantátů a fixních rovnátek odstraňuje pulzující paprsek vody vycházející z hlavice ústní sprchy naprosto nejúčinnější, a přitom nejšetrněji k dásním i zubům. Přesvědčivým důkazem je okamžité snížení ranního zápachu z úst při večerním použití kartáčku a ústní sprchy, oproti pouhému použití kartáčku a ústní vody. A to je jen první efekt použití dentální sprchy!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.