Slider
Dentální sprcha Yenox
pro váš krásný a zdravý úsměv
Princip ústní sprchy
paprsek vody čistí a masíruje
Jak sprchu používat
rady a tipy pro správné čištění

Servis

Jednou z priorit naší společnosti je poskytování kvalitních služeb včetně kompletního záručního a pozáručního servisu klientům, kteří si pořídili naše produkty.

Servis

Stejně jako u našich ostatních produktů (čističky vzduchu Ionic-CARE, Zvlhčovače vzduchu Ocean-CARE) se počet reklamací u přístroje Yenox CN-120 pohybuje hluboko pod 1 %.

Nezapomeňte, prosím, na to, že základní povinností kupujícího při koupi výrobku je důkladně se seznámit s Návodem k použití, aby nesprávnou manipulací s přístrojem nedošlo k jeho poškození a následně i ke ztrátě záruky. Doporučujeme, abyste si uložili Návod k použití, Záruční list a Daňový doklad (vše je součástí dodávky zboží) na bezpečném místě pro pozdější použití.

Na produkt Yenox CN-120 je poskytována zákonná záruka 24 měsíců. Záruční i pozáruční servis je zajištěn naší společností na území ČR.

Jestliže není výrobek funkční i přesto, že jste se řídili návodem k použití, přijměte, prosím, naši omluvu. Výrobek v tom případě můžete samozřejmě reklamovat. Postup v případě reklamace je důkladně popsán v Obchodních podmínkách.

Naše tipy

Na základě našich dlouhodobých zkušeností s přístrojem Yenox CN-120 vám doporučujeme nad rámec Návodu k použití po každém použití přístroje postupovat následovně:

  • Pokud si do nádobky s vodou přidáváte ústní přísadu pro lepší účinek čištění, je důležité po každém použití propláchnout nádobku i přístroj čistou vodou, tím se zamezí usazování drobných částí z ústních přísad uvnitř přístroje a následnému opotřebení pohyblivých částí kompresoru zubní sprchy.
  • Po každém použití zubní sprchy je vhodné úplné vyprázdnění nádobky s vodou a vystříkání vody z kompresoru uvnitř přístroje.

Tyto dvě jednoduché zásady zaručí, že vám bude tento šikovný pomocník sloužit opravdu dlouhodobě a bez problémů!

Kompletní Návod k použití ústní sprchy Yenox CN-120 ke stažení v PDF PDF

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.