Slider
Dentální sprcha Yenox
pro váš krásný a zdravý úsměv
Princip ústní sprchy
paprsek vody čistí a masíruje
Jak sprchu používat
rady a tipy pro správné čištění

Reference

Vážení, s dentální sprchou od Vás jsme moc spokojeni, naučila se ji používat celá rodina.
Vendula J., Hronov

Chtěla bych poděkovat za rychlé vyřízení objednávky a expresní dodání zubní sprchy, dárek se moc líbil.
Dana V., Brno

Objednávám již potřetí Váš irigátor, neboť se líbí všem příbuzným a známým a všichni ho taky chtějí mít.
Adam H., Klatovy

Přestože jsem předtím nevěřila, že by nějaká sprcha mohla zlepšit stav mých krvácivých dásní, musím Vám dát za pravdu. Po opakovaném používání se tyto problémy už neobjevují.
Radka B., Chrudim

Můj zubař mě chválil, že díky zubní sprše se značně odboural zubní kámen z mých zubů.
Blanka S., Tábor

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o zkušenosti s Vaším výrobkem – zubní sprchou. Po instalování tohoto přístroje doma nesklidila příliš velký úspěch. Větší část rodiny nahlížela na tento typ hygieny jako na naprosto zbytečný, zdlouhavý a neefektivní. V tuto chvíli jsem se začala smiřovat s myšlenkou, že využiji vrácení zboží do 14 dní bez udání důvodu, aby se nejednalo o zcela zbytečnou investici. Přesto je naštěstí zvědavost dovedla k vyzkoušení a již po několika použitích začali přiznávat, že pocit v ústech je mnohem lepší a déle trvající než při obyčejném čištění. Dcera nosící fixní rovnátka zjistila, že sprcha snadno vyčistí i kartáčku nepřístupná místa a když poznali, že mezi zuby následně tolik nevznikají zubní kazy, měla u nás sprcha vyhráno. Nyní si hygienu bez ní nedokáže nikdo z rodiny představit, značně se všem snížila kazivost v mezizubních prostorech a množství plaku, čehož si všimla i naše zubařka a v používání sprchy nás ještě podpořila. Děkuji Vám za tento výrobek a přeji co nejvíce spokojených zákazníků.
Katka R. s rodinou, Vlašim

Děkuji reklamačnímu oddělení za rychlost a vstřícnost při řešení mého problému.
Jana P., Litoměřice

Musím říct, že od té doby, co používám sprchu na mezizubní prostory, se mi přestaly tolik objevovat kazy mezi zuby, na které jsem předtím značně trpěla.
Pavlína M., Ostrava

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o zaslání další zubní sprchy, nám se osvědčila a chtěli bychom ji tentokrát koupit rodičům jako dárek.
Tereza a David F., Praha

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.