Slider
Dentální sprcha Yenox
pro váš krásný a zdravý úsměv
Princip ústní sprchy
paprsek vody čistí a masíruje
Jak sprchu používat
rady a tipy pro správné čištění

Ústní sprcha děti baví!

Zdravé zuby u dětí

Pro děti je použití ústní sprchy zábavným zpestřením čištění zubů.

Čištění zubů pomocí ústní sprchy děti vítají. Je pro ně nejen zpestřením nudného „kartáčkového rituálu“, ale též zajímavým experimentem přinášejícím dosud nepoznané pocity v ústech.

Navíc se díky zubní sprše, která by měla následovat až po klasickém čištění kartáčkem, věnují hygieně úst delší dobu, a to bez donucování. Tímto získávají pevné návyky do života. V případě fixních rovnátek se dokonce jedná o jediný účinný způsob důkladného vyčištění. V neposlední řadě se děti méně bojí návštěv u zubaře.

Děti mlsající sladkosti častěji než dospělí jsou logicky i náchylnější ke vzniku zubních kazů. Při správném použití ústní sprchy se kazivost zubů u dětí rapidně snižuje. Postarejte se o zdravé zuby svých dětí teď, v dospělosti vám poděkují.

Správnou péčí o zuby v raném věku dáváme cenný vklad svým dětem do dospělého života. Nejenže jim ve věku, kdy péči o zuby vnímají jako něco nadbytečného, pomůžeme ochránit zdraví zubů, ale i do budoucnosti v nich díky zdravějším zubům budujeme jiný, mnohem příznivější vztah k návštěvám stomatologa, čímž jim usnadňujeme prevenci.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.