Slider
Dentální sprcha Yenox
pro váš krásný a zdravý úsměv
Princip ústní sprchy
paprsek vody čistí a masíruje
Jak sprchu používat
rady a tipy pro správné čištění

Víte, že zdravé zuby můžete mít i v 80-ti letech?

Zdravé zuby v pozdním věku

Zdravé zuby si můžete zachovat i do pozdního věku.

Jak dosáhnout zdravých a zářivých zubů? Jednoduše pravidelným čištěním. Řeklo by se, na jednoduchou otázku jednoduchá odpověď. Je ale třeba vědět, jak na to. Přestože má váš zubní kartáček zaručeně jedinečně vyvážený ergonomický design, na mezizubní prostory je bohužel krátký. Čištěním zubů klasickým způsobem, tedy zubním kartáčkem a pastou, odstraníte ze svých zubů maximálně 60 % nečistot. Zbývajících 40 % bakterií, lepkavého bakteriálního plaku a zbytků jídel (bohužel nejvíce právě sladkostí – cukrů a škrobů) zůstává v mezizubních prostorách.

Právě tyto nevyčistitelné nečistoty jsou příčinou ranního zápachu z úst. A co hůře, právě ony způsobují drtivou většinu zubních kazů, zánětů dásní a parodontóz. Věděli jste, že zubní kaz a krvácivost dásní jsou nejčastější lidská onemocnění? A přitom jim lze snadno předejít! Zbytky potravy, plak a bakterie z mezizubních prostor, ze zubních můstků a implantátů odstraňuje pulzující paprsek naprosto nejúčinněji, a přitom nejšetrněji k dásním a zubům. Podle stomatologů totiž neexistuje objektivní důvod k tomu, abychom při současné kvalitě dentálních prostředků nemohli mít zdravé zuby i ve věku 80 let. Stačí klasický rituál čistění zubů doplnit o pravidelné používání dentální sprchy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.