Slider
Dentální sprcha Yenox
pro váš krásný a zdravý úsměv
Princip ústní sprchy
paprsek vody čistí a masíruje
Jak sprchu používat
rady a tipy pro správné čištění

Výhody nákupu u společnosti HÖGNER s.r.o.

Zdraví prospěšné produkty

Zdraví prospěšné produkty

Naše společnost vybírá pro své zákazníky pouze unikátní a velmi kvalitní produkty, které mají pozitivní vliv na zdraví a kvalitu života. Všechny naše produkty splňují náročné požadavky klientů a také testovacích a certifikačních autorit. Na český trh dodáváme čističky vzduchu Ionic-CARE Triton X6, zvlhčovač vzduchu Ocean-CARE a ústní sprchu Yenox.

Bezplatná objednací linka

Bezplatná objednací linka

Součástí naší péče o zákazníky je bezplatná objednací linka na čísle 800 112 111, kde je možné jak objednání zboží, tak konzultace s odborně proškoleným pracovníkem, který je připraven zodpovědět vaše dotazy. Telefonní linka je přístupná každý pracovní den 8 – 17 h. Tuto službu zajišťuje externí společnost Lion Teleservices CZ, a.s..

Expedice do 24 hodin

Expedice do 24 hodin

Objednávky jsou vyřizovány a expedovány následující pracovní den od objednání. O odeslání informujeme všechny zákazníky formou SMS či E-mailem. V případě, že dojde k prodloužení expedice, je tato informace uvedena přímo v objednávkovém formuláři, nebo je sdělena operátory při telefonické objednávce. Pokud se vyskytne jakýkoliv problém, kvůli kterému nebudeme schopni vaši objednávku odeslat ve sděleném termínu, budeme vás neprodleně informovat.

TOP produkt

TOP produkt

Yenox CN-120 patří v segmentu ústních sprch dlouhodobě mezi nejoblíbenější a nejprodávanější produkt. Splňuje nároky uživatelů na moderní design, rodinné využití, snadnou obsluhu a především vysokou účinnost. Z ohlasů a referencí zákazníků vyplývá vysoká spokojenost, díky které se tento přístroj stává nezbytnou součástí mnoha domácností.

10 let na trhu

10 let na trhu

Společnost Högner s.r.o., spolu se svými zaměstnanci, kteří mají zkušenosti s českým internetovým obchodem již 10 let, dosud vyřídila více než 140 000 klientských objednávek. Individuální a nadstandardní přístup k zákazníkům je u nás samozřejmostí. U nás vždy víte, na čem jste.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.