Slider
Dentální sprcha Yenox
pro váš krásný a zdravý úsměv
Princip ústní sprchy
paprsek vody čistí a masíruje
Jak sprchu používat
rady a tipy pro správné čištění

Účinek ústní sprchy poznáte okamžitě!

Jak se zbavit zápachu z úst

Při použití ústní sprchy se minimalizuje i ranní zápach z úst.

Zapáchající dech je nepříjemnost, která trápí především osoby z našeho okolí. Člověk pach svého dechu nevnímá. Na trhu je několik účinných přípravků, které zmírňují či odstraňují příčiny nepříjemného zápachu z úst. Nač ale platit drahé přípravky, když zápachu lze předejít i správným čištěním zubů pomocí dentální sprchy.

Z výše uvedeného vyplývá to, co potvrdilo přes 40 studií, že totiž používání ústních vod při běžném čištění kartáčkem má dramaticky menší účinnost než při kombinaci kartáčku a ústní sprchy. Příčina je jednoduchá! I když ústní voda pronikne při kloktání do mezizubních prostor, masivní vrstva přilnavého bakteriálního plaku zabrání hlubšímu desinfekčnímu účinku. Vrchní vrstva plaku (bakterie na povrchu plaku) si navíc vytváří rezistenci k desinfekci a bez mechanického rozrušení a odstranění plaku je účinek ústních vod minimální. Mimo postupného vzniku zubních kazů, zánětů dásní a parodontózy to poznáte podle ranního zápachu z úst.

Účinek ústní sprchy si naopak můžete ověřit velmi snadno. Pokud při čištění zubů použijete i ústní sprchu (v případě, že máte jinak zuby zdravé), ranní zápach z úst bude mnohonásobně menší, takřka neznatelný! Takto poznáte přínosy ústní sprchy již po jediném použití. Dlouhodobé zdravotní přínosy pro zdraví vašich zubů i pro zdraví celého těla poznáte postupně. Navíc objevíte pocit skutečné čistoty zubů a nebývalého komfortu čištění zubů i v zadní části úst.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.