Slider
Dentální sprcha Yenox
pro váš krásný a zdravý úsměv
Princip ústní sprchy
paprsek vody čistí a masíruje
Jak sprchu používat
rady a tipy pro správné čištění

Je společnost HÖGNER s.r.o. spolehlivou společností?

Společnost HÖGNER s.r.o. vznikla v roce 2006 a do dnešního dne vyřídila objednávky ke spokojenosti více než 100.000 zákazníků.

Společnost je členem Asociace direct marketingu, e-commerce a zásilkového obchodu (ADMEZ), je zapojena do systému sdruženého plnění EKO-KOM, a.s. a uzavřela smlouvu o kolektivním plnění se společností Elektrowin a.s..

V roce 2009 společnost HÖGNER s.r.o. splnila veškeré požadavky kladené stanovami Asociace pro elektronickou komerci (APEK; www.apek.cz) a stala se jejím členem.

Obchodní podmínky společnosti HÖGNER s.r.o. jsou auditovány Spotřebitelským auditem obchodních podmínek Sdružením obrany spotřebitelů (SOS; www.spotrebitele.info). Během působnosti na trhu nebylo vedeno se společností HÖGNER s.r.o. žádné správní ani soudní jednání. Kontrolní orgány (ČOI) shledaly při svých kontrolách veškerou činnost společnosti a nabízené produkty bez výhrad. Veškeré nabízené produkty jsou certifikovány v souladu i nad rámec platné legislativy.

Společnost si zakládá na spolehlivosti a seriózním jednání vůči všem obchodním partnerům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.